Blog

Młodzi w polityce

20 września 2011

Kampania wyborcza nabiera tempa. Do biura Europosła Tomasza Poręby na ul. Sokoła 8 (budynek w którym mieści się kino Syrena) przychodzą osoby po materiały wyborcze. Ku mojej radości są to często ludzie młodzi, którzy chcą pomagać w kampanii wyborczej. Czasem wchodzą trochę onieśmieleni, bo nigdy w tym lokalu nie byli, ale po chwili rozmowy jest już sympatycznie i twórczo. Wczoraj poznałam młodą panią doktor, która właśnie została przyjęta do PiS i nie mogąc się doczekać zawiadomienia o zebraniu, przyszła się przedstawić i pomagać. Wspaniale! Gratuluję  tej postawy i tego, że Polska nie jest Wam obojętna!

Kochani, czekam na Was codziennie w godz.10.00 – 14.00. Ta kampania daje Wam szansę abyście zaczęli się interesować polityką, która jest bardzo ważna i kształtuje nasze obecne i przyszłe życie.

I nie wierzcie tym którzy zniechęcają Was do polityki, twierdząc, że jest brudna. Ona jest taka, jak ludzie którzy ją tworzą.

Do zobaczenia!

Moje pierwsze spotkanie z wyborcami

17 września 2011

Wczoraj w Domu Ludowym w Jabłonicy odbyło się zebranie mieszkańców w sprawie podziału funduszu sołeckiego. Dzięki uprzejmości Pani Sołtys, mogłam przedstawić siebie i mój program wyborczy.

Zachwycono mnie frekwencją, rozsądnymi pytaniami, a młodzież zajęciem miejsc w pierwszym rzędzie i  zainteresowaniem sprawami miejscowości,  chociaż studiuje czy pracuje daleko od domu.

Zaangażowanie młodych w politykę rozumiane jako „roztropna troska o dobro wspólne” (JP II) jest dla mnie dużą radością serca i nadzieją ,,że dzięki nim „Polska będzie Polską”.

Powitanie

15 września 2011

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej, blogu i facebooku.
To fantastyczne, że dzięki Internetowi możemy mieć ciągły, szybki i niemal bezpośredni kontakt ze sobą. To wspaniałe, że korzystając z najnowszych technologii możemy się nawzajem poznawać i razem tworzyć bardziej przyjazny świat.
Dobrego zdrowia, pogody ducha i pięknej pasji przekraczania siebie
serdecznie Każdemu życzę.

Flag Counter