Wzorowe Podkarpackie

7 maja 2019

W czwartek 25 kwietnia Maria Kurowska miała przyjemność wręczyć nagrody w ramach VII edycji konkursu Wzorowe Podkarpackie zorganizowanego przez firmę INNpuls S.A w Aeropolis Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny   w Jasionce.

Tegoroczną nagrodę główną w kategorii WZOROWY PRODUKT otrzymała firma ENKLARE NATURAL COSMETICS za Mydła naturalne.
Jury doceniło spójność zastosowanego wzornictwa z ideą produktu. Podkreślono zawarty w projekcie potencjał jego późniejszego rozwijania i kontynuowania bez naruszania koncepcji opartej o naturalne składniki.

W kategorii WZOROWA USŁUGA nagrodę główną otrzymała firma LINETECH S.A. za Kompleksową usługę edukacyjno-szkoleniową dla branży MRO.
Jury doceniło zastosowanie zaawansowanych technologii informatycznych (wirtualna rzeczywistość) w szkoleniach technicznych, umożliwiających przygotowanie wykwalifikowanego personelu obsługowego dla branży lotniczej. Zwrócono uwagę na zastosowanie designu o wysokich walorach użytkowych.

W kategorii WZOROWA WIZJA nagrodę główną otrzymał JULIUSZ BACHTA za System identyfikacji wizualnej Gminy Frysztak.
Jury doceniło wykorzystanie w projekcie najwyższych standardów wzorniczych stosowanych w tworzeniu systemu identyfikacji wizualnej oraz sugestywne odzwierciedlenie rzeczywistych wartości miejsca (gminy), w warstwie symbolicznej systemu.

Dodatkowo Jury zdecydowało o przyznaniu 1 wyróżnienia.

Wyróżnienie w kategorii WZOROWA WIZJA zostało przyznane KAROLINIE GRABOWSKIEJ za Wielofunkcyjny fotel. Jury zwróciło uwagę na połączenie ciekawej wizualnie formy mebla z wielofunkcyjnością, możliwością eksperymentowania i wprowadzania samodzielnych zmian wraz z rozwojem użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Flag Counter